O mně

Ariel Road 66

Mé jméno je Ariel. Mám manžela (Jana) a tři děti. Momentálně jsem na mateřské dovolené, která, jak se ukázalo, žádnou dovolenou není! A abych se doma opravdu nenudila, rozhodli jsme se, že Anetka přestane chodit do klasické školy a namísto toho rozjedeme tzv. „homeschooling“, což znamená, že ji učím doma. K překvapení blízkého okolí, náš nový režim nám všem doma vyhovuje, a i přes občasnou náročnost nás to velice baví.

Můj manžel i já jsme křesťané – věříme, že každý člověk může mít s Bohem osobní vztah, a také, že Bůh žije, uzdravuje, dělá zázraky a mění lidské životy. Momentálně bydlíme v Kalifornii, kde Jan studuje biblickou školu. V Česku jsem součástí církevní kapely – hraji na perkuse (bonga, tamburína, …) a zpívám, což patří i mezi mé koníčky 🙂 Také ráda trávím čas se svými kamarádkami – buďto telefonicky, nebo někde v kavárnách. Nově jsem začala fotit a malovat.

S rodinou chceme začít více cestovat, poznávat krásy světa, potkávat a inspirovat lidi. Přála bych si najít takové povolání, do kterého nebudu muset dojíždět, ale namísto toho budu moci pracovat z domu nebo jiných míst. Život chci prožít smysluplně, abych si na jeho konci mohla říct: „Ano, stálo to za to!“